„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Katarzyna 788 487 056, Paulina 510 803 500
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Doctor

dr Grzegorz Głąb

Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Ruchowej i Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiadam prawie 20-letnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty. Od wielu lat współpracuję z wieloma zawodnikami różnych dyscyplin  sportowych między innymi piłki ręcznej, siatkówki, piłki nożnej, rugby, kolarstwa a także z reprezentantami Polski w lekkiej atletyce, tenisie ziemnym, gimnastyce i akrobatyce sportowej. Wiedzę praktyczną i teoretyczną staram się pogłębiać na konferencjach naukowych i szkoleniach prowadzonych przez uznanych specjalistów z całego świata. Ponadto pracuję jako adiunkt w Katedrze Fizjoterapii AWF w Krakowie prowadząc zajęcia z zakresu medycyny sportowej Jestem autorem wielu publikacji z zakresu fizjoterapii oraz instruktorem Medical Taping Concept.

mgr Dorota Sosnowska-Swacha

Jest absolwentką kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (studia I i II stopnia). Doświadczenie zawodowe nabywała podczas licznych praktyk w szpitalach, przychodniach i klinikach na terenie Krakowa i Zakopanego.

mgr Katarzyna Gawron

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie i od 2016 kontynuuję kształcenie na studiach doktoranckich. Moim celem jest ciągły rozwój zawodowy i oczywiście zadowolenie pacjentów.

mgr Paulina Pławiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Swoją wiedzę poszerza na licznych szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii.