„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Katarzyna 788 487 056, Paulina 510 803 500
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Doctor

mgr Dorota Sosnowska-Swacha

Jest absolwentką kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (studia I i II stopnia). Aktualnie studentka osteopatii FICO Osteopathy Academy w Krakowie. Doświadczenie zawodowe nabywała podczas licznych praktyk w szpitalach, przychodniach i klinikach na terenie Krakowa i Zakopanego. W lipcu 2014 roku odbyłastaż w Caroline Medical Center w Warszawie. Uczestniczy w wielu konferencjach naukowych i szkoleniach dotyczących zagadnień fizjoterapeutycznych.  Jej największą pasją jest bieganie. Przygodę z tym sportem rozpoczęła w roku 2005  w LKS Znicz Biłgoraj. W latach 2011-2014 reprezentowała klub sportowy AZS AWF Kraków . Wśród największych osiągnięć sportowych można wymienić VI miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szczecinie (dystans 2000 m z przeszkodami), srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych oraz czołowe lokaty w wielu biegach ulicznych. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedyczno-sportowej, terapii tkanek miękkich oraz stawów skroniowo-żuchowowych.

mgr Paulina Pławiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Swoją wiedzę poszerza na licznych szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii.

dr Grzegorz Głąb

Absolwent i pracownik Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie. Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w pracy fizjoterapeutycznej. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu fizjoterapii.

mgr Katarzyna Gawron

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie i od 2016 kontynuuję kształcenie na studiach doktoranckich. Moim celem jest ciągły rozwój zawodowy i oczywiście zadowolenie pacjentów.