„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Dorota 693 302 313, Katarzyna 788 487 056
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Doctor

mgr Jolanta Konieczko

Jestem absolwentką studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc  w licznych szkoleniach z zakresu fizjoterapii.

Zawód swój wybrałam z fascynacji do funkcjonowania ludzkiego ciała oraz chęci pogłębiania wiedzy na temat profilaktyki i leczenia wielu chorób i dysfunkcji.  Zdobytą wiedzą chętnie dzielę się z pacjentami, tak aby każdy jak najdłużej cieszył się sprawnym aparatem ruchu.  Jestem pełna podziwu jakie niesie ze sobą fizjoterapia jako metoda nieinwazyjnego leczenia bólu.

Prywatnie właścicielka dwóch psów, którym to poświęcam każdą wolną chwilę 🙂

mgr Dorota Sosnowska-Swacha

Jest absolwentką kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (studia I i II stopnia). Doświadczenie zawodowe nabywała podczas licznych praktyk w szpitalach, przychodniach i klinikach na terenie Krakowa i Zakopanego.

mgr Katarzyna Gawron

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie i od 2016 kontynuuję kształcenie na studiach doktoranckich. Moim celem jest ciągły rozwój zawodowy i oczywiście zadowolenie pacjentów.

dr Grzegorz Głąb

Absolwent i pracownik Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie. Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w pracy fizjoterapeutycznej. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu fizjoterapii.