„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Katarzyna 788 487 056, Paulina 510 803 500
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Doctor

mgr Katarzyna Gawron

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie i od 2016 kontynuuję kształcenie na studiach doktoranckich.

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestnicząc w specjalistycznych kursach, szkoleniach, konferencjach naukowych z zakresu terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej i treningu.

Jestem osobą otwartą na problemy pacjenta. W swojej pracy staram się możliwie szybko znaleźć przyczynę dysfunkcji, dobrać odpowiednią terapię by umożliwić powrót do pełnej aktywności fizycznej.

mgr Paulina Pławiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Swoją wiedzę poszerza na licznych szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii.

dr Grzegorz Głąb

Absolwent i pracownik Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie. Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w pracy fizjoterapeutycznej. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu fizjoterapii.

mgr Dorota Sosnowska-Swacha

Jest absolwentką kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (studia I i II stopnia). Doświadczenie zawodowe nabywała podczas licznych praktyk w szpitalach, przychodniach i klinikach na terenie Krakowa i Zakopanego.