„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Dorota 693 302 313, Katarzyna 788 487 056
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Poznaj nas

Kładziemy duży naciska na rozwój własnych umiejętności oraz wiedzy uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach zawodowych u najlepszych specjalistów z całego świata. Jesteśmy absolwentami Fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ponadto realizujemy się jako nauczycie akademiccy i naukowcy realizując projekty z zakresu medycyny sportowej.

dr Grzegorz Głąb

Absolwent i pracownik Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie. Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w pracy fizjoterapeutycznej. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń z zakresu fizjoterapii.

mgr Dorota Sosnowska-Swacha

Jest absolwentką kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (studia I i II stopnia). Doświadczenie zawodowe nabywała podczas licznych praktyk w szpitalach, przychodniach i klinikach na terenie Krakowa i Zakopanego.

mgr Katarzyna Gawron

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej AWF w Krakowie i od 2016 kontynuuję kształcenie na studiach doktoranckich. Moim celem jest ciągły rozwój zawodowy i oczywiście zadowolenie pacjentów.

mgr Jolanta Konieczko

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Swoją wiedzę poszerza na licznych szkoleniach z zakresu fizjoterapii. Fizjoterapeutka z zafascynowaniem patrząca na możliwości ludzkiego ciała.

Mgr Agata Gorczyca

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, dodatkowo ukończyłam kurs Refleksologii stóp i dłoni Polskiego Instytutu Refleksologii, gdzie otrzymałam tytuł Refleksologa Dyplomowanego.