„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Dorota 693 302 313, Katarzyna 788 487 056
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Pierwsza wizyta

DOKUMENTY

Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą wszystkich dokumentów diagnostycznych, wcześniejszego leczenia operacyjnego lub rehabilitacyjnego. Nie chodzi nam tylko o okolicę ciała z którą obecnie jest problem ale o wszystkie urazy, ingerencje chirurgiczne lub leczenie zachowawcze z przed min. 10 lat. Są one nam niezbędne do wnikliwego przeanalizowania historii leczenia i znalezienia przyczyny, która obecnie może się objawiać w okolicy zupełnie odległej (np. uraz stawu skokowego czy popularnie nazywane skręcenie kostki może być bezpośrednią przyczyną naderwania mięśnia dwugłowego uda).

STRÓJ

Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego. Najlepiej gdyby była to koszulka oraz krótkie spodenki. Mile widziane jest także obuwie sportowe w którym najczęściej uprawiana jest aktywność sportowa.

CIERPLIWOŚĆ

Pierwsze spotkanie zawsze ma charakter diagnostyczny. Tylko wnikliwe badanie i analiza pozwoli nam dobrać program który doprowadzi do sukcesu. Fizjoterapia głównie opiera się na wnikliwym badaniu, terapii oraz autoterapii, którą pacjent wykonuje sam w domu. Współpraca z nami to dopiero połowa sukcesu dlatego prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość i skrupulatne wykonywanie zadań zleconych przez zespół terapeutyczny w zaciszu własnego domu. Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i zawsze służymy pomocą w razie pytań do autoterapii. Zazwyczaj terapeuta na pierwszym spotkaniu podejmuje terapię próbną i pod kątem swoich działań wyznacza zadania domowe.

POZYTYWNE NASTAWIENIE

Przez lata doświadczeń w zawodzie fizjoterapeuty z całą pewnością stwierdzamy że sukces terapeutyczny zależy w bardzo dużym stopniu od zaangażowania i chęci powrotu do zdrowia. Jeżeli byłaś/eś u dziesiątek lekarzy i fizjoterapeutów i nie odczuwasz znacznej różnicy, nie załamuj się. Jeśli będziemy mogli Ci pomóc na pewno się o tym dowiesz, jeśli nie.. zawsze podchodzimy uczciwie do sprawy, przedstawimy Ci nasze koncepcje i skierujemy do specjalisty który rozwiąże Twój problem.