„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Dorota 693 302 313, Katarzyna 788 487 056
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Dietetyka

Dietetyka kliniczna – Kompleksowa ocena składu ciała, dokładny wywiad żywieniowy oraz analiza uczuleń pokarmowych pozwoli naszym specjalistom ds. żywienia dobrać dla Ciebie najbardziej optymalny i skuteczny program żywieniowy oparty o najnowsze doniesienia ze świata nauki o żywieniu. W naszym zespole znajdują się dietetycy kliniczni, absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, dzięki czemu możesz być pewien ,że dostosują program żywieniowy do Twoich aktualnych problemów z otyłością, powikłań z nią związanych oraz innych przewlekłych schorzeń, co bez wątpienia wspomoże leczenie.

Koszt konsultacji wraz z planem żywieniowym to 300 zł

Dietetyka sportowa – kliniczny specjalista ds. żywienia świetnie zna się zdrowym odżywianiu populacji, jednak w przypadku sportowców i ludzi aktywnych sprawy się mają nieco inaczej, dlatego postanowiliśmy poszerzyć zespół o specjalistę z zakresu odżywiania i suplementacji ludzi aktywnych. Dokładnie dostosujemy program żywieniowy i suplementacyjny do dyscypliny jaką uprawiasz, dzięki czemu zwiększysz swoje możliwości i osiągniesz wyższy poziom sportowy. W świecie sportu mnożą się przypadki jak optymalnie dobrany program żywieniowy wpływa na wynik i końcowy sukces.

Koszt konsultacji wraz z planem żywieniowym to 300 zł

 

Uwaga! Jeżeli zdecydują się państwo na współpracę z nami w zakresie żywienia, tym samym zgadzacie się na:

– stały nadzór żywieniowy w postaci telefonów, maili i smsów (o każdej porze dnia i nocy) w celu weryfikacji aktualnego jadłospisu i postępów w utracie zbędnych kg. Często odbywają się takie praktyki w okolicy weekendu kiedy to często pozwalamy sobie na odstępstwa. Innymi słowy jeśli brak Ci motywacji lub konsekwencji w działaniu MY TO ZMIENIMY BO NAM NICZEGO NIE BRAKUJE.

– nieustanną motywację i wsparcie w utrwalaniu nowych nawyków żywieniowych w postaci telefonów maili i smsów (jw)

– koszty związane z zakupem nowej garderoby w niższym rozmiarze,

–  nadzwyczajne zainteresowanie płci przeciwnej związanym ze zmianą struktury i kształtu ciała.

– zwiększoną wydajność w pracy i życiu codziennym.

 

Zadzwoń i umów się z naszymi dietetykami

Irek 791 861 505

Agata 503 879 571