„Naszą siłą jest wiedza, pasją fizjoterapia”


  Zadzwoń : Recepcja 12 307 28 33, Grzegorz 501 233 664, Dorota 693 302 313, Katarzyna 788 487 056
Godziny otwarcia : Pn - pt od 6.00 do 21.00

Trening

Dla naszego zespołu trening oznacza profesjonalne, mierzalne, ukierunkowane, zindywidualizowane działania mające na celu osiągnięcie wyznaczonego celu.

Na rynku Treningu personalnego wyróżnia nas to iż każdy z naszych specjalistów ma za sobą starty zawodnicze w różnych dyscyplinach, przez wiele lat kształcił się i rozwijał swoje umiejętności trenerskie i interpersonalne aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Nasi specjaliści odpowiadają za Twoje postępy i uczynią co w ich mocy abyś osiągnął zamierzone cele. Odbywa się to następująco:

Diagnostyka Funkcjonalna – pierwsze spotkanie zawsze jest przeznaczone na pełną diagnostykę, która opiera się na różnych testach funkcjonalnych mających na celu znalezienie zaburzeń i słabych ogniw łańcucha kinematycznego. Kluczem do sukcesu jest wczesne wykrycie predyspozycji do urazu wprowadzenie działań ukierunkowanych na korekcje nieprawidłowych wzorców.

Korekcja – Trener układa plan uwzględniając wyniki testów i wprowadza ćwiczenia mające na celu wzmocnić cały układ w taki sposób aby zminimalizować ryzyko urazu. Ponadto w tej fazie poznasz prawidłową technikę ćwiczeń nauczysz się odpowiednio stabilizować i oddychać. Ma to szczególne znaczenie w profilaktyce urazów i zabezpieczeniu kręgosłupa.

Trening Funkcjonalny – Wielowymiarowy trening ukierunkowany pod Twój cel i zapotrzebowanie wynikające z życia codziennego. Jeśli siedzisz długo przed biurkiem w pracy sprawimy ze staniesz się bardziej efektywny i nie będziesz odczuwał zmęczenia związanego z pracą. W tej fazie ukształtujemy Twoją sylwetkę kształtując siłę, wytrzymałość i koordynację. Przygotuj się na duży wysiłek i dużą utratę tkanki tłuszczowej.

Trening specjalistyczny –  W tej fazie wprowadzamy elementy techniki sportowej równych dyscyplin lub tej wybranej przez Ciebie. Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o trenowaniu boksu, biegania, wioślarstwa, siatkówki lub cross fitu, przygotujemy Cię do tego i wskażemy najlepsze ośrodki i trenerów w okolicy zajmujący się określoną dyscypliną.

CEL – Osiągniesz wyznaczony cel w najbezpieczniejszy możliwy sposób i nie okupisz go bólem związanym z nieprawidłowym ćwiczeniem. Obojętne czy będziesz chciał zrzucić kilogramy, brzuch, czy wzmocnić się lub przygotować do sezonu, każdy nasz ruch jest mierzony, monitorowany i analizowany przez naszych specjalistów.